FinX в місті Миколаїв : онлайн оформлення

Акция
На карту
Наличными
Онлайн
Сумма1000 - 30000 грн.
Термін7 - 49 дня.
Відсоток1.00%
Час підтвердження20 хвилин
Умовипаспорт та ІПН.
Підтвердження доходуНі

ПРО КОМПАНІЮ FINX

Торгова марка FinX - вона ж ТОВ «ФК «Кредіплюс» - це фінансова компанія, що займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб. Наша основна спеціалізація - видача споживчих позик і кредитів на розвиток бізнесу по всій території України.

На сьогоднішній день компанія відкрила 57 регіональних відділень в 37 містах України. Це дозволяє нам кредитувати населення країни практично без географічних обмежень.

Компанія FinX стала однією з перших фінансових організацій МФО, які запустили програму «кредити на карту банку для підприємців». Сьогодні ми охоплюємо весь ринок кредитних послуг, забезпечуємо видачу споживчих і бізнес позик в режимі онлайн на суму до 50 000 грн. на період до 1,5 року.

Конфіденційність даних

Компанія FinX здійснює свою діяльність суворо в рамках закону. Ми не вимагаємо від наших клієнтів надання надлишкової інформації. Особисті дані позичальника зберігаються в секретності й недоступні третім особам.

Кредит FinX є абсолютно безпечною фінансовою послугою. Будь-який повнолітній українець може отримати гроші в борг, зберігаючи конфіденційність персональних даних. Такий підхід забезпечується умовами договору, який ми укладаємо з клієнтом.

ПЕРЕВАГИ КРЕДИТУВАННЯ FINX

Компанія FinX подбала про своїх позичальників, створивши власний підхід, що охоплює весь процес кредитних відносин. Основні принципи нашої діяльності полягають у дотриманні таких правил, як:

  • Максимальна зручність - оформити кредит може практично кожен, причому зробити це онлайн, не виходячи з дому.
  • Оперативність - швидкість оформлення позики займе максимум 20 хвилин, а отримати гроші на картку реально протягом кількох годин.
  • Конфіденційність - мінімум документів під час подачі заявки і принцип захисту особистих даних позичальника є одним з наших пріоритетів.

Серед конкретних переваг отримання кредиту від FinX слід зазначити:

  • кредитний ліміт становить 15 000 грн. для нових клієнтів, з подальшим збільшенням до 50 000 грн. при повторному кредитуванні;
  • мінімальний пакет документів - як для фіз. осіб, так і для бізнесу;
  • відсутність прихованих відсотків, комісій, штрафів за дострокове погашення;
  • можливість отримати гроші на карту будь-якого українського банку;
  • програми лояльності, що включають знижки пенсіонерам та постійним клієнтам.

Кредит від FinX - це послуга високої якості, виняткова зручність процедури оформлення, мінімум документів, доступність, професійний підхід та якісний рівень інформаційної безпеки.

МФО України Гроші в борг на карту Гроші до зарплати Позика на карту Мікропозик, мікрокредит Кредит з поганою історією Короткостроковий кредит Терміновий кредит Кредит без відмови Кредит без довідок і поручителів Кредит безробітним Кредит без застави Кредит для пенсіонерів Кредит для студентів Кредит на ремонт квартири, авто, житла Кредит на весілля Кредит на техніку Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит з 18 років Споживчий кредит Експрес кредит